Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE The Great Outdoors
Код на производ:
(NN0830-U90)
NIKE

NIKE The Great Outdoors

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 35-38
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 27-35
 • 0-6 0-6
 • 18 18
 • 24 24
 • 0-3 0-3
 • 0-12 0-12
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 23.5-27
 • 12 12
 • 1112 1112
 • 1224 16-18.5
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike THE GREAT OUTDOORS Детските lifestyle чорапи за бебиња и мали деца се направени од мека ткаенина што дише и имаат силиконска текстура на табаните за да им помогне на малите да останат на нозе. Меката ткаенина на допир се грижи за нежните стапала на бебето, додека силиконската текстура спречува лизгање. Удобноста што ја овозможуваат ќе ги воодушеви најмладите, кои ќе уживаат во сите авантури што ги носи денот. Спецификација: Три пара во пакет Еластичен дел Извезено лого на Swoosh Силиконска текстура на табаните Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин.
Подетално

Nike THE GREAT OUTDOORS Детските lifestyle чорапи за бебиња и мали деца се направени од мека ткаенина што дише и имаат силиконска текстура на табаните за да им помогне на малите да останат на нозе. Меката ткаенина на допир се грижи за нежните стапала на бебето, додека силиконската текстура спречува лизгање. Удобноста што ја овозможуваат ќе ги воодушеви најмладите, кои ќе уживаат во сите авантури што ги носи денот.
Спецификација:

 • Три пара во пакет
 • Еластичен дел
 • Извезено лого на Swoosh
 • Силиконска текстура на табаните
 • Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7-9 35-38
  2-4
  5-6
  6-12
  7-8
  9-10
  5-7 27-35
  0-6
  18
  24
  0-3
  0-12
  2-3
  3-4
  4-5 23.5-27
  12
  1112
  1224 16-18.5
  1314
  1516
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи NN0752-U90
  693 ДЕН
  Заштеда 30%
  990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи RN0370-AB6
  295 ДЕН
  Заштеда 50%
  590 ДЕН
  Помош