Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Neo Club Glove
Код на производ:
(21207U-LD9)
UMBRO

UMBRO Neo Club Glove

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките голмански ракавици UMBRO Neo Club се подготвени да ја спасат секоја топка. Меката постава обезбедува одлична апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува добро држење во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува одлична удобност и апсорпција на удари. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух, така што вашите раце остануваат суви и ладни. Прилагодливиот ремен за зглоб и обратните рабови на задната страна обезбедуваат совршено вклопување. Спецификација: Фудбалски ракавици за мажи Прилагодлив ремен за зглоб.
Подетално

Машките голмански ракавици UMBRO Neo Club се подготвени да ја спасат секоја топка. Меката постава обезбедува одлична апсорпција на удари, додека мазната површина обезбедува добро држење во влажни и суви услови. Пената во пределот на дланката обезбедува одлична удобност и апсорпција на удари. Мрежестите панели овозможуваат оптимален проток на воздух, така што вашите раце остануваат суви и ладни. Прилагодливиот ремен за зглоб и обратните рабови на задната страна обезбедуваат совршено вклопување.
Спецификација:

 • Фудбалски ракавици за мажи
 • Прилагодлив ремен за зглоб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 4
  4-
  5 5
  5-
  6 6
  7 7
  8 8
  8-
  9 9
  9-
  10 10
  11 11
  12 12
  14
  OSFA
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош