Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Hayden
Код на производ:
(58850564I-652)
ICEPEAK

ICEPEAK Hayden

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална цена
1.290 ДЕН
Цена со попуст
1.032 ДЕН
Заштеда: 258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak HAYDEN се унисекс ракавици за скијање. Останете топли дури и во најстудените и најснежните денови додека уживате во зимските спортови и авантури. Ракавиците се стеснуваат во пределот на зглобот за студот да биде што подалеку од вас, а велкро лентата дополнително обезбедува задржување на топлината во вашите раце. За зимски денови исполнети со спортски активности и создавање нови спомени и успеси. Спецификација: Скијачки ракавици Унисекс Велкро лепенка.
Подетално

Icepeak HAYDEN се унисекс ракавици за скијање. Останете топли дури и во најстудените и најснежните денови додека уживате во зимските спортови и авантури. Ракавиците се стеснуваат во пределот на зглобот за студот да биде што подалеку од вас, а велкро лентата дополнително обезбедува задржување на топлината во вашите раце. За зимски денови исполнети со спортски активности и создавање нови спомени и успеси.
Спецификација:

 • Скијачки ракавици
 • Унисекс
 • Велкро лепенка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ракавици
  Пол Машки
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош