Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Neo Club
Код на производ:
(21208U-LCN)
UMBRO

UMBRO Neo Club

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Детските голмански ракавици Umbro NEO CLUB се погодни и за натпревари и за тренинзи, при сите временски услови. Тие се состојат од 2 мм латекс кој им дава добро држење на топката. Ракавицата има странично велкро лепенка на дното што може да се затегне и прилагоди по желба. Овие разновидни ракавици обезбедуваат добра заштита без да го попречуваат движењето. Детските голмански ракавици Umbro NEO CLUB се ракавици за идната голманска ѕвезда. Спецификација: Велкро закопчување Состав: 33% латекс, 29% полиестер, 18% ЕВА, 12% најлон, 8% полиуретан.
Подетално

Детските голмански ракавици Umbro NEO CLUB се погодни и за натпревари и за тренинзи, при сите временски услови. Тие се состојат од 2 мм латекс кој им дава добро држење на топката. Ракавицата има странично велкро лепенка на дното што може да се затегне и прилагоди по желба. Овие разновидни ракавици обезбедуваат добра заштита без да го попречуваат движењето. Детските голмански ракавици Umbro NEO CLUB се ракавици за идната голманска ѕвезда. Спецификација:

 • Велкро закопчување
 • Состав: 33% латекс, 29% полиестер, 18% ЕВА, 12% најлон, 8% полиуретан

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 4
  4-
  5 5
  5-
  6 6
  7 7
  8 8
  8-
  9 9
  9-
  10 10
  11 11
  12 12
  14
  OSFA
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош