Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Neo Futsal Swerve
Код на производ:
(21196U-LCR)
UMBRO

UMBRO Neo Futsal Swerve

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro NEO SWERVE е професионална фудбалска топка за мал фудбал. Изработена е од врвен полиуретан со класични машински шевови кои најдобро функционираат на тврди површини. Скриениот меур е направен од квалитетен латекс кој нуди издржливост и долговечност. Играјте како професионалец со внатрешната фудбалска топка Umbro NEO SWERVE. Спецификација: Дебелина на материјалот: 0,15 mm Внатрешни слоеви: 2 Латекс меур Машински шиени панели Број на панели: 16 Тежина: 410 – 450гр Состав: релјефен TPU.
Подетално

Umbro NEO SWERVE е професионална фудбалска топка за мал фудбал. Изработена е од врвен полиуретан со класични машински шевови кои најдобро функционираат на тврди површини. Скриениот меур е направен од квалитетен латекс кој нуди издржливост и долговечност. Играјте како професионалец со внатрешната фудбалска топка Umbro NEO SWERVE.
Спецификација:

 • Дебелина на материјалот: 0,15 mm
 • Внатрешни слоеви: 2
 • Латекс меур
 • Машински шиени панели
 • Број на панели: 16
 • Тежина: 410 – 450гр
 • Состав: релјефен TPU

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 4
  4-
  5 5
  5-
  6
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка 21188U-LCQ
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топка 21150U-KU4
  1.095 ДЕН
  Заштеда 50%
  2.190 ДЕН
  Помош