Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas All Court 3.0
adidas All Court 3.0
adidas All Court 3.0
adidas All Court 3.0
adidas All Court 3.0
adidas All Court 3.0
adidas All Court 3.0
adidas All Court 3.0
Код на производ:
(HM4975)
adidas

adidas All Court 3.0

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas All Court 3.0 топката за кошарка е наменета за сите аматери и професионалци. Издржлива полиуретанска кожа е одлична за употреба во спортска сала, како и за уличен баскет. Набавете си го овој реквизит кој се прилагодува на сите видови површини и започнете ја вашата игра. Дали играш кошарка рекреативно? Скакајте ја топката како професионалец благодарение на мазниот допир што обезбедува прецизно шутирање. Материјалот е доволно мек за да топката лелсно отскокне од површината и да се врати во вашата рака, па лесно можете да ја фрлите топката на соиграчот или во кош. Спецификација: Топка за кошарка Состав: 100% полиуретанска кожа.
Подетално

adidas All Court 3.0 топката за кошарка е наменета за сите аматери и професионалци. Издржлива полиуретанска кожа е одлична за употреба во спортска сала, како и за уличен баскет. Набавете си го овој реквизит кој се прилагодува на сите видови површини и започнете ја вашата игра. Дали играш кошарка рекреативно? Скакајте ја топката како професионалец благодарение на мазниот допир што обезбедува прецизно шутирање. Материјалот е доволно мек за да топката лелсно отскокне од површината и да се врати во вашата рака, па лесно можете да ја фрлите топката на соиграчот или во кош.
Спецификација:

 • Топка за кошарка
 • Состав: 100% полиуретанска кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош