Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NK HERITAGE S WSTPCK - W NK AIR
NIKE NK HERITAGE S WSTPCK - W NK AIR
NIKE NK HERITAGE S WSTPCK - W NK AIR
NIKE NK HERITAGE S WSTPCK - W NK AIR
NIKE NK HERITAGE S WSTPCK - W NK AIR
NIKE NK HERITAGE S WSTPCK - W NK AIR
Код на производ:
(DV1761-010)
NIKE

NIKE NK HERITAGE S WSTPCK - W NK AIR

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV Унив.
  • 1 1
  • OSFT OSFT
  • MISC Унив.
  • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
1
OSFT
MISC Унив.
1SIZ
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица DQ5727-010
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица DJ1620-284
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица DB0490-068
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош