Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Harrel
Код на производ:
(52831584I-620)
ICEPEAK

ICEPEAK Harrel

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ICEPEAK HARRELL е детска скијачка подкапа или маска, наменета за помлади девојки. На сите ставете им до знаење дека сте дел од тимот на ICEPEAK со помош на оваа детска подкапа. Тоа е детаљ кој ќе ви овозможи дополнителна заштита од студот и силен ветер додека сте на скијачките патеки. Исто така, маската за скијање може да послужи како одлична заштита од планинското сонце, кое може да остави траги на вашето лице, па затоа не заборавајте да ја понесете со себе при скијање. Спецификација:Детски скијачки подкапа за помали девојчињаЗаштитува од студСостав: 92% полиестер и 8% еластин.
Подетално

ICEPEAK HARRELL е детска скијачка подкапа или маска, наменета за помлади девојки. На сите ставете им до знаење дека сте дел од тимот на ICEPEAK со помош на оваа детска подкапа. Тоа е детаљ кој ќе ви овозможи дополнителна заштита од студот и силен ветер додека сте на скијачките патеки. Исто така, маската за скијање може да послужи како одлична заштита од планинското сонце, кое може да остави траги на вашето лице, па затоа не заборавајте да ја понесете со себе при скијање.
Спецификација:

 • Детски скијачки подкапа за помали девојчиња
 • Заштитува од студ
 • Состав: 92% полиестер и 8% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Подкапа
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Скијање
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош