Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Camo Stripe Pom
Детски сет
Код на производ:
(9A2990-693)
NIKE

NIKE Camo Stripe Pom

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Студот нема шанси против вашиот тинејџер кој носи Nike CAMO SRIPE POM Детски зимски сет за тинејџери. Овој зимски комплет се состои од капа и ракавици. Вашиот тинејџер ќе биде топол, но сепак ќе изгледа кул. Ракавиците компатибилни со екрани на допир ќе се погрижат вашиот тинејџер да не пропушти ништо без оглед на температурата. Спецификација: Сет – капа и ракавици Ракавици компатибилни со екрани на допир Ластик на ракавиците Пом пом детали Преклопна манжетна на капачето Лого на Nike Машинско перење Состав: Капа: 100% акрилик; ракавици: 99% акрилик, 1% еластин.
Подетално

Студот нема шанси против вашиот тинејџер кој носи Nike CAMO SRIPE POM Детски зимски сет за тинејџери. Овој зимски комплет се состои од капа и ракавици. Вашиот тинејџер ќе биде топол, но сепак ќе изгледа кул. Ракавиците компатибилни со екрани на допир ќе се погрижат вашиот тинејџер да не пропушти ништо без оглед на температурата. Спецификација:

 • Сет – капа и ракавици
 • Ракавици компатибилни со екрани на допир
 • Ластик на ракавиците
 • Пом пом детали
 • Преклопна манжетна на капачето
 • Лого на Nike
 • Машинско перење
 • Состав: Капа: 100% акрилик; ракавици: 99% акрилик, 1% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Сет 9A2988-023
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Сет 9A2988-A96
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 9A2987-P3F
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Помош