Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Strike Gloves
LONSDALE Strike Gloves
LONSDALE Strike Gloves
LONSDALE Strike Gloves
Код на производ:
(762263-03)
LONSDALE

LONSDALE Strike Gloves

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ракавиците за мешани боречки вештини (MMA) од кожа LONSDALE Strike имаат хибриден дизајн кој комбинира отворена дланка и класична впечатлива површина. Идеални се за тренирање, а имаат облога на задниот дел од дланката и во пределот на зглобовите за исклучителна заштита. Широката лента околу зглобот обезбедува цврсто и сигурно вклопување. Спецификација: Ракавици за мешани боречки вештини Дизајн на отворена дланка и класична ударна површина Наполнет со повеќеслојна пена Материјал: врвна кожа.
Подетално

Ракавиците за мешани боречки вештини (MMA) од кожа LONSDALE Strike имаат хибриден дизајн кој комбинира отворена дланка и класична впечатлива површина. Идеални се за тренирање, а имаат облога на задниот дел од дланката и во пределот на зглобовите за исклучителна заштита. Широката лента околу зглобот обезбедува цврсто и сигурно вклопување.
Спецификација:

 • Ракавици за мешани боречки вештини
 • Дизајн на отворена дланка и класична ударна површина
 • Наполнет со повеќеслојна пена
 • Материјал: врвна кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ракавици
  Пол Машки
  Намена Боречки Спортови
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош