Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Real Stuf
JACK WOLFSKIN Real Stuf
JACK WOLFSKIN Real Stuf
JACK WOLFSKIN Real Stuf
Код на производ:
(1909852-4129)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Real Stuf

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога ќе залади надвор, унисекс капчето на JACK WOLFSKIN REAL STUFF е она без кое не сакате да бидете. Оваа едноставна капа е изработена од супер мек POLARTEC® 10 микрофлис кој е направен од рециклиран полиестер. Ова топло руно брзо ја апсорбира влагата и ја отстранува од вашата кожа. Вистинската разлика помеѓу оваа капа и другите слични ќе ја почувствувате кога сте надвор во студените зимски вечери.Унисекс зимска капаИзработени од рециклиран полиестерТкаенина што ја впива и ја исфрла влагата.
Подетално

Кога ќе залади надвор, унисекс капчето на JACK WOLFSKIN REAL STUFF е она без кое не сакате да бидете. Оваа едноставна капа е изработена од супер мек POLARTEC® 10 микрофлис кој е направен од рециклиран полиестер. Ова топло руно брзо ја апсорбира влагата и ја отстранува од вашата кожа. Вистинската разлика помеѓу оваа капа и другите слични ќе ја почувствувате кога сте надвор во студените зимски вечери.

 • Унисекс зимска капа
 • Изработени од рециклиран полиестер
 • Ткаенина што ја впива и ја исфрла влагата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош