Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

RING SPORT Traka Za Trcanje Sa Dva Motora
Код на производ:
(RX 150)
RING SPORT

RING SPORT Traka Za Trcanje Sa Dva Motora

Претходна цена
49.990 ДЕН
Моментална цена
49.990 ДЕН
Моментална цена
49.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 Унив.
  • OG OG
  • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
RING SPORT RX 150 Едномоторна трака за трчање . Има екстремно масивен мултифункционален компјутер кој мери растојание, брзина, време и калории. Исто така, го мери вашиот пулс кога дланките се на стисокот. Местото за складирање со мек допир е идеално за вашите шишиња и мали нешта како телефон, далечински управувач, клучеви... Има голем син LCD екран кој прикажува неколку функции одеднаш. Сите други функции исто така се прикажуваат во исто време. Има 15 различни компјутерски дефинирани програми за типот на трчање, од бавно одење до брз спринт. Постои можност за рачна контрола, како и прилагодување на нивото на аголот на искачување. Благодарение на магнетниот безбедносен систем, во случај на пад тој автоматски се исклучува. Шарата AIR STEP дава воздушесто, природно чувство при трчање бидејќи е изработено од исклучително еластичен и издржлив материјал од МДФ. При кревање полека се спушта со помош на амортизери. Има тркала за движење. Големина на шарата: 1250 mm x 450 mm. Димензии на склопениот уред: должина 161 x ширина 75 x висина 133 cm. Максималната тежина на вежбачот е 120 кг. Се препорачува да се подмачкува лентата 10-14 дена со редовна употреба. Спецификација:• Трака за трчање• Фитнес опрема• Мека за складирање на допир• LCD екран• Безбедносна брава• AIR STEP дел • Состав: метал, пластика.
Подетално

RING SPORT RX 150 Едномоторна трака за трчање . Има екстремно масивен мултифункционален компјутер кој мери растојание, брзина, време и калории. Исто така, го мери вашиот пулс кога дланките се на стисокот. Местото за складирање со мек допир е идеално за вашите шишиња и мали нешта како телефон, далечински управувач, клучеви... Има голем син LCD екран кој прикажува неколку функции одеднаш. Сите други функции исто така се прикажуваат во исто време. Има 15 различни компјутерски дефинирани програми за типот на трчање, од бавно одење до брз спринт. Постои можност за рачна контрола, како и прилагодување на нивото на аголот на искачување. Благодарение на магнетниот безбедносен систем, во случај на пад тој автоматски се исклучува. Шарата AIR STEP дава воздушесто, природно чувство при трчање бидејќи е изработено од исклучително еластичен и издржлив материјал од МДФ. При кревање полека се спушта со помош на амортизери. Има тркала за движење. Големина на шарата: 1250 mm x 450 mm. Димензии на склопениот уред: должина 161 x ширина 75 x висина 133 cm. Максималната тежина на вежбачот е 120 кг. Се препорачува да се подмачкува лентата 10-14 дена со редовна употреба. Спецификација:
• Трака за трчање
• Фитнес опрема
• Мека за складирање на допир
• LCD екран
• Безбедносна брава
• AIR STEP дел
• Состав: метал, пластика

Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд RING SPORT
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
1 Унив.
OG
NS Унив.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош