Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Pro Ingot
NIKE Jordan Pro Ingot
NIKE Jordan Pro Ingot
NIKE Jordan Pro Ingot
Код на производ:
(DC3680-687)
NIKE

NIKE Jordan Pro Ingot

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Pro Ingot е унисекс капа со препознатлив спортски дизајн кој совршено ве штити од сонцето. Направена е од цврст диалер што ја истакнува мекоста на волната. Капата е направена од 6 панели со копче на врвот. На нејзе има отпечаток од слон. Капата има прицврстување на задната страна што овозможува прилагодување според вашите потреби. Спецификација:Металик Jumpman логоКопче на горниот дел од капатаСостав на материјал: 100% полиестерОтпечаток од слон по целата капаРемен за прилагодување на големинатаРачно миење.
Подетално

Nike Jordan Pro Ingot е унисекс капа со препознатлив спортски дизајн кој совршено ве штити од сонцето. Направена е од цврст диалер што ја истакнува мекоста на волната. Капата е направена од 6 панели со копче на врвот. На нејзе има отпечаток од слон. Капата има прицврстување на задната страна што овозможува прилагодување според вашите потреби.
Спецификација:

 • Металик Jumpman лого
 • Копче на горниот дел од капата
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Отпечаток од слон по целата капа
 • Ремен за прилагодување на големината
 • Рачно миење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Качкет DC3680-100
  1.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош