Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JAN PSG ESSENTIALS BACKPACK
NIKE JAN PSG ESSENTIALS BACKPACK
NIKE JAN PSG ESSENTIALS BACKPACK
NIKE JAN PSG ESSENTIALS BACKPACK
NIKE JAN PSG ESSENTIALS BACKPACK
NIKE JAN PSG ESSENTIALS BACKPACK
Код на производ:
(9A0660-023)
NIKE

NIKE JAN PSG ESSENTIALS BACKPACK

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
2.994 ДЕН
Заштеда: 1.996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 1
  • UNSZ UNSZ
  • OSFA OSFA
  • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0172-W0G
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-GEH
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Помош