Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Curved Strike Shield
LONSDALE Curved Strike Shield
LONSDALE Curved Strike Shield
LONSDALE Curved Strike Shield
Код на производ:
(762264-08)
LONSDALE

LONSDALE Curved Strike Shield

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
3.894 ДЕН
Заштеда: 2.596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 Унив.
  • UNSZ Унив.
  • OSFA OSFA
  • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Останата опрема
Пол Unisex
Намена Боречки Спортови
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
1 Унив.
UNSZ Унив.
OSFA
ONE Унив.
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош