Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NAN Striped
Детски сет
Код на производ:
(9A2945-023)
NIKE

NIKE NAN Striped

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детскиот зимски комплет Nike NAN STRIPED за тинејџери се состои од ракавици и капа. Вашиот тинејџер ќе биде загреан но ќе изгледа кул. Еластичните манжетни на ракавиците нудат сигурно прицврстување, додека логото на Nike открива на што е наклонет. Спецификации: Сет – капа и ракавици Еластична манжетна на ракавицата Манжетна за капа што се преклопува Лого на Најк Машинско перење Состав: Капа: 100% акрилик; ракавица: 99% акрилик, 1% еластин .
Подетално

Детскиот зимски комплет Nike NAN STRIPED за тинејџери се состои од ракавици и капа. Вашиот тинејџер ќе биде загреан но ќе изгледа кул. Еластичните манжетни на ракавиците нудат сигурно прицврстување, додека логото на Nike открива на што е наклонет.
Спецификации:

 • Сет – капа и ракавици
 • Еластична манжетна на ракавицата
 • Манжетна за капа што се преклопува
 • Лого на Најк
 • Машинско перење
 • Состав: Капа: 100% акрилик; ракавица: 99% акрилик, 1% еластин
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
1
UNSZ
OSFA
ONE Унив.
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 9A2990-693
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 9A2987-P3F
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет BV3634-014
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Помош