Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE JAN JORDAN FLIGHT BEANIE SET
Детски сет
Код на производ:
(9A0695-023)
NIKE

NIKE NIKE JAN JORDAN FLIGHT BEANIE SET

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
894 ДЕН
Заштеда: 596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 1
  • UNSZ UNSZ
  • OSFA OSFA
  • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
1
UNSZ
OSFA
ONE Унив.
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 9A0575-R78
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 9A0575-023
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сет 9A0576-GEH
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош