Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Print Pack
Детски сет
Код на производ:
(16J993-A0S)
NIKE

NIKE Print Pack

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6
 • 18 12-18м
 • 24 18-24м
 • 0-3 0-3м
 • 0-12 0-12
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 9-12г.
 • 1112 1112
 • 1224 1224
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE PRINT PACK е детски комплет кој вклучува маичка и хеланки за девојчиња. Дозволете им на вашите деца да го носат вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Маичката е со долги ракави, претежно изработена од полиестер, а благодарение на опуштениот крој овозможува максимална удобност и слобода на движење. Логото на Swoosh на предната страна и принтот Swoosh низ целиот хеланки ја пренесуваат љубовта на брендот на вашите бебиња. Хеланките се направени од полиестер со мала количина еластин и одлично се вклопуваат и ги следат движењата на вашето бебе. Мекиот еластичен појас обезбедува совршено вклопување. Лесно се одржуваат со перење во машина. Спецификација: Маичка и хеланки за девојчиња Долги ракави Swoosh лого на маичката Состав на маичка: 65% полиестер, 35% вискоза Состав на хеланки: 92% полиестер, 8% еластин Еластична половина Swoosh принт низ целите хеланки.
Подетално

NIKE PRINT PACK е детски комплет кој вклучува маичка и хеланки за девојчиња. Дозволете им на вашите деца да го носат вашиот омилен бренд уште од мали нозе. Маичката е со долги ракави, претежно изработена од полиестер, а благодарение на опуштениот крој овозможува максимална удобност и слобода на движење. Логото на Swoosh на предната страна и принтот Swoosh низ целиот хеланки ја пренесуваат љубовта на брендот на вашите бебиња. Хеланките се направени од полиестер со мала количина еластин и одлично се вклопуваат и ги следат движењата на вашето бебе. Мекиот еластичен појас обезбедува совршено вклопување. Лесно се одржуваат со перење во машина. Спецификација:

 • Маичка и хеланки за девојчиња
 • Долги ракави
 • Swoosh лого на маичката
 • Состав на маичка: 65% полиестер, 35% вискоза
 • Состав на хеланки: 92% полиестер, 8% еластин
 • Еластична половина
 • Swoosh принт низ целите хеланки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7-9
  2-4
  5-6
  6-12
  7-8
  9-10
  5-7
  0-6
  18 12-18м
  24 18-24м
  0-3 0-3м
  0-12
  2-3
  3-4
  4-5
  12 9-12г.
  1112
  1224
  1314
  1516
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 26J993-A0S
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 06J349-P85
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 16J215-023
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Помош