Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Hughloft
Код на производ:
(1908011-3068)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Hughloft

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JACK WOLFSKIN HIGHLOFT е женска плетена капа со пуфка која ќе ви овозможи фантастично меко чувство. Однадвор е крупно плетена, додека одвнатре синтетичкото јагнешко руно е одговорно за топлина и прекрасно меко чувство. Оваа шапка е задолжителна гардероба оваа зима. Спецификација: Женска плетена капа Поставата од синтетичка јагнешка волна Материјал: 100% акрилик Материјал за облога: 100% полиестер.
Подетално

JACK WOLFSKIN HIGHLOFT е женска плетена капа со пуфка која ќе ви овозможи фантастично меко чувство. Однадвор е крупно плетена, додека одвнатре синтетичкото јагнешко руно е одговорно за топлина и прекрасно меко чувство. Оваа шапка е задолжителна гардероба оваа зима. Спецификација:

 • Женска плетена капа
 • Поставата од синтетичка јагнешка волна
 • Материјал: 100% акрилик
 • Материјал за облога: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош