Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
Код на производ:
(CHE223F103-01)
CHAMPION

CHAMPION Velour

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion VELOR е женска чанта за половината која ќе ви собере сè што ви е важно за секојдневните задачи што претстојат. Ако динамичниот живот во движење е ваш заштитен знак, повеќе не треба да се грижите дали ќе ги имате сите потребни работи со вас. Има главна преграда каде што можете да ги ставите сите поголеми работи како паричникот и телефонот, како и малите нешта без кои не можете да живеете. Ефективните букви Champion му даваат спортски шмек и изглед. Спакувајте сè во женската чанта за половина и започнете го денот. Спецификација:Женска чантаПреграда со патентЛого на шампионотСостав: 100% сомот.
Подетално

Champion VELOR е женска чанта за половината која ќе ви собере сè што ви е важно за секојдневните задачи што претстојат. Ако динамичниот живот во движење е ваш заштитен знак, повеќе не треба да се грижите дали ќе ги имате сите потребни работи со вас. Има главна преграда каде што можете да ги ставите сите поголеми работи како паричникот и телефонот, како и малите нешта без кои не можете да живеете. Ефективните букви Champion му даваат спортски шмек и изглед. Спакувајте сè во женската чанта за половина и започнете го денот.
Спецификација:

 • Женска чанта
 • Преграда со патент
 • Лого на шампионот
 • Состав: 100% сомот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223F117-01
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223F103-62
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221F105-14
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош