Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Baseball
Код на производ:
(1900671-6350)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Baseball

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JACK WOLFSKIN BASEBALL е унисекс капа направена од органски памук.Оваа капа ќе ви обезбеди природна заштита од сонце, а благодарение на неговиот недооценен стил, совршено е за сите прилики. Цврстата ткаенина што дише е толку удобна што ќе ја сакаат сите, а не само љубителите на природни влакна. Спецификација: Унисекс капа Лента за прилагодување на обемот на задниот дел од главата Материјал: 100% органски памук Материјал за облога: 80% полиестер/20% памук.
Подетално

JACK WOLFSKIN BASEBALL е унисекс капа направена од органски памук.
Оваа капа ќе ви обезбеди природна заштита од сонце, а благодарение на неговиот недооценен стил, совршено е за сите прилики. Цврстата ткаенина што дише е толку удобна што ќе ја сакаат сите, а не само љубителите на природни влакна. Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Лента за прилагодување на обемот на задниот дел од главата
 • Материјал: 100% органски памук
 • Материјал за облога: 80% полиестер/20% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош