Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Pergamon
Код на производ:
(1910701-4550)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Pergamon

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JACK WOLFSKIN PERGAMON е унисекс lifestyle капа за пешачење, трчање, патување и многу повеќе. Направен е од лесна, мека плетена ткаенина со дрес со одлични перформанси за отстранување на влага. Затоа ќе ви биде потполно удобно дури и кога се потите.Спецификација:Лесна унисекс капа за активности на отвореноТкаенина што дише која ја апсорбира влагата и брзо се суши.
Подетално

JACK WOLFSKIN PERGAMON е унисекс lifestyle капа за пешачење, трчање, патување и многу повеќе. Направен е од лесна, мека плетена ткаенина со дрес со одлични перформанси за отстранување на влага. Затоа ќе ви биде потполно удобно дури и кога се потите.
Спецификација:

 • Лесна унисекс капа за активности на отворено

 • Ткаенина што дише која ја апсорбира влагата и брзо се суши

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош