Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
CHAMPION Basic
Код на производ:
(CHE223M116-03)
CHAMPION

CHAMPION Basic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Цена со попуст
693 ДЕН
Заштеда: 297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувајте ги вашите основни работи при рака во текот на денот во торбичката Champion BASIC. Без разлика дали трчате планирани рути или разгледувате знаменитости и запознавате нов град, оваа чанта за рамо е едноставно и лесно решение за складирање на вашите основни работи. Нејзиниот тенок профил е дизајниран да остане настрана додека сте во движење. Чантата Champion BASIC има надворешен џеб со патент за лесен пристап до мали предмети.Спецификација:Машка чантаДве прегради со патентЛого ChampionПрилагодлив ременСостав: 100% полиестер.
Подетално

Чувајте ги вашите основни работи при рака во текот на денот во торбичката Champion BASIC. Без разлика дали трчате планирани рути или разгледувате знаменитости и запознавате нов град, оваа чанта за рамо е едноставно и лесно решение за складирање на вашите основни работи. Нејзиниот тенок профил е дизајниран да остане настрана додека сте во движење. Чантата Champion BASIC има надворешен џеб со патент за лесен пристап до мали предмети.Спецификација:

 • Машка чанта
 • Две прегради со патент
 • Лого Champion
 • Прилагодлив ремен
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223M111-62
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223M116-01
  693 ДЕН
  Заштеда 30%
  990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE213M104-03
  693 ДЕН
  Заштеда 30%
  990 ДЕН
  Помош