Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
Код на производ:
(CHE223F117-01)
CHAMPION

CHAMPION All Over

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ALL OVER е женска чанта околу половината која ќе ви собере сè што ви е важно за секојдневните задачи кои се пред вас. Ако динамичниот живот во движење е ваш заштитен знак, повеќе не треба да се грижите дали ќе ги имате сите потребни работи со вас. Има главна преграда каде што можете да ги ставите сите поголеми работи како паричникот и телефонот, како и малите нешта без кои не можете да живеете. Ефективните букви Champion му даваат спортски шмек и изглед. Спакувајте сè во женската чанта за половина и започнете го денот. Спецификација:Женска чантаПреграда со патентЛого на ChampionСостав: 100% најлон.
Подетално

Champion ALL OVER е женска чанта околу половината која ќе ви собере сè што ви е важно за секојдневните задачи кои се пред вас. Ако динамичниот живот во движење е ваш заштитен знак, повеќе не треба да се грижите дали ќе ги имате сите потребни работи со вас. Има главна преграда каде што можете да ги ставите сите поголеми работи како паричникот и телефонот, како и малите нешта без кои не можете да живеете. Ефективните букви Champion му даваат спортски шмек и изглед. Спакувајте сè во женската чанта за половина и започнете го денот.
Спецификација:

 • Женска чанта
 • Преграда со патент
 • Лого на Champion
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223F103-01
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE223F103-62
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица CHE221F105-14
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош