Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
Код на производ:
(CHE223F118-01)
CHAMPION

CHAMPION Velour

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion VELOR е женски ранец кој ќе собере се што ви е важно за секојдневните задачи кои се пред вас. Ако динамичниот живот во движење е ваш заштитен знак, повеќе не треба да се грижите дали ќе ги имате сите потребни работи со вас. Има главна преграда во која можете да ги ставите сите поголеми работи без кои не одите никаде, како и малите нешта без кои не можете да живеете. Спакувајте сè во ранецот Champion и започнете го денот. Спецификација:Женски ранецЗатворање со патентЛого на ChampionСостав: 70% најлон, 30% сомот.
Подетално

Champion VELOR е женски ранец кој ќе собере се што ви е важно за секојдневните задачи кои се пред вас. Ако динамичниот живот во движење е ваш заштитен знак, повеќе не треба да се грижите дали ќе ги имате сите потребни работи со вас. Има главна преграда во која можете да ги ставите сите поголеми работи без кои не одите никаде, како и малите нешта без кои не можете да живеете. Спакувајте сè во ранецот Champion и започнете го денот.
Спецификација:

 • Женски ранец
 • Затворање со патент
 • Лого на Champion
 • Состав: 70% најлон, 30% сомот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE223F111-01
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221F102-75
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221F102-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Помош