Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Metalic
CHAMPION Metalic
CHAMPION Metalic
CHAMPION Metalic
Код на производ:
(CHE223F111-01)
CHAMPION

CHAMPION Metalic

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion METALIC е женски lifestyle ранец со помал капацитет, во кој ќе можете лесно да ги спакувате вашите неопходни работи за да ви бидат при рака. Ранецот има исклучително модерен и атрактивен дизајн, а неговиот метален изглед, како и препознатливиот принт Champion преку ранецот, ќе се погрижат да го носите со гордост и стил. Овој женски ранец има прегради со патенти во кои лесно можете да ги организирате потребните ситници, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го носите без размислување и дополнителни грижи. Спецификација:Женски ранецПомали димензииПрегради со патентЛого на ChampionПрилагодливи ремени за рамоСостав: 100% полиестер.
Подетално

Champion METALIC е женски lifestyle ранец со помал капацитет, во кој ќе можете лесно да ги спакувате вашите неопходни работи за да ви бидат при рака. Ранецот има исклучително модерен и атрактивен дизајн, а неговиот метален изглед, како и препознатливиот принт Champion преку ранецот, ќе се погрижат да го носите со гордост и стил. Овој женски ранец има прегради со патенти во кои лесно можете да ги организирате потребните ситници, а неговиот практичен, лесен и компактен дизајн ќе ви овозможи да го носите без размислување и дополнителни грижи. Спецификација:

 • Женски ранец
 • Помали димензии
 • Прегради со патент
 • Лого на Champion
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE223F118-01
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221F102-75
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221F102-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Помош