Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION C-Book
CHAMPION C-Book
CHAMPION C-Book
CHAMPION C-Book
Код на производ:
(CHE223M109-01)
CHAMPION

CHAMPION C-Book

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Цена со попуст
2.023 ДЕН
Заштеда: 867 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion C-BOOK е машки ранец со животен стил подготвен за акција. Бидете опремени за сите околности и услови во секое време. Преградите со патент ќе ви овозможат безбедно складирање на сите ваши работи и одлична организација во ранецот. Логото на Champion ја нагласува вашата лојалност на брендот. Прерамките на рамо лесно се прилагодуваат според вашите мерења и потреби. Страничните, мрежести џебови се направени за складирање на шише со вода или некои ситници кои постојано ќе бидат на дофат. Спецификација:Машки ранецЗатворање со патентЛого на шампионотСтранични џебовиСостав: 100% најлон.
Подетално

Champion C-BOOK е машки ранец со животен стил подготвен за акција. Бидете опремени за сите околности и услови во секое време. Преградите со патент ќе ви овозможат безбедно складирање на сите ваши работи и одлична организација во ранецот. Логото на Champion ја нагласува вашата лојалност на брендот. Прерамките на рамо лесно се прилагодуваат според вашите мерења и потреби. Страничните, мрежести џебови се направени за складирање на шише со вода или некои ситници кои постојано ќе бидат на дофат.
Спецификација:

 • Машки ранец
 • Затворање со патент
 • Лого на шампионот
 • Странични џебови
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE223M109-62
  2.023 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221M108-01
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221U101-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.323 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.890 ДЕН
  Помош