Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Basic
NIKE Basic
NIKE Basic
NIKE Basic
Код на производ:
(UN0027-001)
NIKE

NIKE Basic

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
690 ДЕН
Моментална цена
690 ДЕН
Цена со попуст
414 ДЕН
Заштеда: 276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-9 7-9
 • 2-4 2-4
 • 5-6 5-6
 • 6-12 6-12
 • 7-8 7-8
 • 9-10 9-10
 • 5-7 5-7
 • 0-6 0-6
 • 18 18
 • 24 24
 • 0-3 0-3
 • 0-12 0-12
 • 2-3 2-3
 • 3-4 3-4
 • 4-5 4-5
 • 12 12
 • 1112 1112
 • 1224 1224
 • 1314 1314
 • 1516 1516
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Добриот ден започнува со добри Nike BASIC унисекс детски чорапи за бебиња и мали деца. Овие чорапи имаат се што им е потребно на малите. Мека ткаенина што дише, дополнително амортизирање и одлично вклопување се сè што сакате, нели? Спецификација:Три пара во пакетРебрест еластичен делОбложени прсти и потпетициМашинско перењеСостав: 97% полиестер, 3% еластин.
Подетално

Добриот ден започнува со добри Nike BASIC унисекс детски чорапи за бебиња и мали деца. Овие чорапи имаат се што им е потребно на малите. Мека ткаенина што дише, дополнително амортизирање и одлично вклопување се сè што сакате, нели?
Спецификација:

 • Три пара во пакет
 • Ребрест еластичен дел
 • Обложени прсти и потпетици
 • Машинско перење
 • Состав: 97% полиестер, 3% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Чорапи UN0027-W2F
  Nike Basic Pack Crew се чорапи дизајнирани за сите дневни активности. Лесно се прилагод...
  414 ДЕН
  Заштеда 40%
  690 ДЕН
  Помош