Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Halle KD
Код на производ:
(52856878I-621)
ICEPEAK

ICEPEAK Halle KD

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak HALLE KD е унисекс зимска капа, погодна за носење за време на сите зимски спортови на снег, но и за време на студените денови во градот. Изработен е од многу пријатен материјал кој загрева, носи врвна удобност и создава пријатност во контакт со кожата. Оваа унисекс зимска капа одржува константна температура и во неа не може да биде ниту ладна, ниту премногу топла. Зимското време е создадено за магија во снегот, а зимската колекција на Icepeak гарантира дека сте топли, заштитени и безгрижни без разлика колку се ниски температурите.Спецификација:Унисекс зимска капаRegular fit Состав: 100% акрилик.
Подетално

Icepeak HALLE KD е унисекс зимска капа, погодна за носење за време на сите зимски спортови на снег, но и за време на студените денови во градот. Изработен е од многу пријатен материјал кој загрева, носи врвна удобност и создава пријатност во контакт со кожата. Оваа унисекс зимска капа одржува константна температура и во неа не може да биде ниту ладна, ниту премногу топла. Зимското време е создадено за магија во снегот, а зимската колекција на Icepeak гарантира дека сте топли, заштитени и безгрижни без разлика колку се ниски температурите.
Спецификација:

 • Унисекс зимска капа

 • Regular fit

 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Outdoor
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош