Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Haircourt
Код на производ:
(58808850I-390)
ICEPEAK

ICEPEAK Haircourt

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS Унив.
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak HARCOURT е унисекс зимска капа, погодна за носење за време на сите зимски спортови на снег, но и за време на ледените денови во градот. Изработена е од многу пријатен материјал кој загрева, носи врвна удобност и создава пријатност во контакт со кожата. Оваа унисекс зимска капа одржува константна температура и во неа не може да биде ви биде ниту премногу студено, ниту премногу топло. Изработена е од двослоен материјал. Зимата е создадено за магија на снегот, а зимската Icepeak колекција гарантира дека ќе останете стоплени, заштитени и безгрижни без разлика колку се ниски температурите.Спецификација:Унисекс зимска капаДвослојнаСостав: 100% акрилик.
Подетално

Icepeak HARCOURT е унисекс зимска капа, погодна за носење за време на сите зимски спортови на снег, но и за време на ледените денови во градот. Изработена е од многу пријатен материјал кој загрева, носи врвна удобност и создава пријатност во контакт со кожата. Оваа унисекс зимска капа одржува константна температура и во неа не може да биде ви биде ниту премногу студено, ниту премногу топло. Изработена е од двослоен материјал. Зимата е создадено за магија на снегот, а зимската Icepeak колекција гарантира дека ќе останете стоплени, заштитени и безгрижни без разлика колку се ниски температурите.
Спецификација:

 • Унисекс зимска капа
 • Двослојна
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS Унив.
  M
  L
  ONE
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош