Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Salty Dog
Код на производ:
(NF0A3FJWJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Salty Dog

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали чекорите по градските улици или одите подалеку, The North Face SALTY DOG машката outdoor капа ви овозможува да внесете мала, забавна авантура во вашиот ден. Достапна за носење во две варијантни, со длабок или плиток профил, ќе се вклопи во секоја ваша зимска комбинација на облека. Спецификација: Две опции на носење Прилагодлива манжетна TNF лого Состав: 100% полиестер.
Подетално

Без разлика дали чекорите по градските улици или одите подалеку, The North Face SALTY DOG машката outdoor капа ви овозможува да внесете мала, забавна авантура во вашиот ден. Достапна за носење во две варијантни, со длабок или плиток профил, ќе се вклопи во секоја ваша зимска комбинација на облека.
Спецификација:

 • Две опции на носење
 • Прилагодлива манжетна
 • TNF лого
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  OS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош