Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Hawley KD
Код на производ:
(52844892I-630)
ICEPEAK

ICEPEAK Hawley KD

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak HAWLEY KD е унисекс детско капче за активности на отворено во зима. Дизајнирана за скијање и други снежни спортови, под-капа е основен слој што се носи под кацигата. Изработена е од мек и топол материјал со порција природна волна која ја задржува топлината внатре. Има прилагодлив отвор за лице што ги покрива устата и носот за да обезбеди максимална заштита од студ, ветер и снежни наноси. Спецификација:Унисекс капа за децаНамена: outdoorПрилагодлива и лесна конструкција со прилагодлив отворСостав: 50% волна, 50% акрили.
Подетално

Icepeak HAWLEY KD е унисекс детско капче за активности на отворено во зима. Дизајнирана за скијање и други снежни спортови, под-капа е основен слој што се носи под кацигата. Изработена е од мек и топол материјал со порција природна волна која ја задржува топлината внатре. Има прилагодлив отвор за лице што ги покрива устата и носот за да обезбеди максимална заштита од студ, ветер и снежни наноси.
Спецификација:

 • Унисекс капа за деца
 • Намена: outdoor
 • Прилагодлива и лесна конструкција со прилагодлив отвор
 • Состав: 50% волна, 50% акрили

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Подкапа
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Outdoor
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош