Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
Код на производ:
(DJ9960-410)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain Strike топката за фудбал е подготвена да влезе во противничката мрежа. Nike Aerow Trac жлебовите овозможуваат постојано вртење кога топката е во воздух. Текстурираната обвивка нуди одлично чувство и допир на стапалото. Дизајнот со 12 панели помага да се обезбеди вистински и прецизен лет на топката. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот.Спецификација: Nike Aerow Trac жлебови Дизајн од 12 панели Текстурирана обвивка Гумен меур Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% ЕВА.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain Strike топката за фудбал е подготвена да влезе во противничката мрежа. Nike Aerow Trac жлебовите овозможуваат постојано вртење кога топката е во воздух. Текстурираната обвивка нуди одлично чувство и допир на стапалото. Дизајнот со 12 панели помага да се обезбеди вистински и прецизен лет на топката. Гумениот меур помага во одржување на воздушниот притисок и обликот.
Спецификација:

 • Nike Aerow Trac жлебови
 • Дизајн од 12 панели
 • Текстурирана обвивка
 • Гумен меур
 • Состав: 60% гума, 15% полиуретан, 13% полиестер, 12% ЕВА

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4
  4-
  5 5
  5-
  6
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош