Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
Код на производ:
(DD0559-451)
NIKE

NIKE Elemental

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Elemental е унисекс ранец практичен за сите ваши активности. Има голема преграда со патент каде што можете да го чувате вашиот лаптоп, книги или спортска опрема. Ставете ги помалите работи во два страничните џебови и бидете сигурни дека тие ќе бидат на безбедно место. Поставените ремени за на рамо и задниот дел на ранецот придонесуваат за удобност, а мрежестите панели на задната страна овозможуваат прозрачност. Каде и да одите, пакувајте ги и организирајте ги брзо и лесно вашите работи во Nike Elemental унисекс ранецот. Спецификација: Унисекс ранец Волумен: 21L Димензии: 48cm x 30cm x 15cm Поставени ремени и заднен панел Мрежести панели Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Elemental е унисекс ранец практичен за сите ваши активности. Има голема преграда со патент каде што можете да го чувате вашиот лаптоп, книги или спортска опрема. Ставете ги помалите работи во два страничните џебови и бидете сигурни дека тие ќе бидат на безбедно место. Поставените ремени за на рамо и задниот дел на ранецот придонесуваат за удобност, а мрежестите панели на задната страна овозможуваат прозрачност. Каде и да одите, пакувајте ги и организирајте ги брзо и лесно вашите работи во Nike Elemental унисекс ранецот.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Волумен: 21L
 • Димензии: 48cm x 30cm x 15cm
 • Поставени ремени и заднен панел
 • Мрежести панели
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Ранец DD0559-325
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.890 ДЕН
  Помош