Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ:
(DQ5753-010)
NIKE

NIKE Heritage

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Heritage е унисекс ранец за безбедно складирање на работите што ви се потребни во текот на денот. Земете ја вашата опрема и тргнете во авантура со насмевка. Има два џебови со патенти кои овозможуваат лесна организација. Пространата внатрешност, со капацитет од 25 литри, ви овозможува брзо да ги спакувате работите, вклучително и вашиот лаптоп. Страничниот џеб е дизајниран да ги држи малите нешта на дофат на раката. Густо ткаениот полиестер ја обезбедува потребната поддршка за тешки товари. На врвот на ранецот има помала рачка за повеќе начини на носење. Ремените за рамо и задниот панел се поставени за поудобно вклопување. Спецификација: Ранец Поставени ремени и задна плоча Преграда за лаптоп Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Heritage е унисекс ранец за безбедно складирање на работите што ви се потребни во текот на денот. Земете ја вашата опрема и тргнете во авантура со насмевка. Има два џебови со патенти кои овозможуваат лесна организација. Пространата внатрешност, со капацитет од 25 литри, ви овозможува брзо да ги спакувате работите, вклучително и вашиот лаптоп. Страничниот џеб е дизајниран да ги држи малите нешта на дофат на раката. Густо ткаениот полиестер ја обезбедува потребната поддршка за тешки товари. На врвот на ранецот има помала рачка за повеќе начини на носење. Ремените за рамо и задниот панел се поставени за поудобно вклопување.
Спецификација:

 • Ранец
 • Поставени ремени и задна плоча
 • Преграда за лаптоп
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Ранец DD0559-325
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.890 ДЕН
  Помош