Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ:
(DR9809-010)
NIKE

NIKE Heritage

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Heritage е унисекс торбица за носење преку градите. Како алтернатива на класична торбица за половината, оваа Nike торбица ви нуди место за складирање на вашите неопходни работи во форма на торбица за гради. Веселиот принт и лентата што лесно можете да ја прилагодите го прават совршен за секој ден. Главната преграда има доволно простор за сите ваши неопходни работи што ви се потребни во текот на денот. Предниот џеб со патент обезбедува дополнителен простор за мали предмети. Прилагодливиот ремен ви овозможува да ја прилагодите оваа торбица за себе и за вашите потреби. Спецификација: Унисекс торбица Димензии: 23cm x 18cm x 8cm Волумен: 4Л Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Heritage е унисекс торбица за носење преку градите. Како алтернатива на класична торбица за половината, оваа Nike торбица ви нуди место за складирање на вашите неопходни работи во форма на торбица за гради. Веселиот принт и лентата што лесно можете да ја прилагодите го прават совршен за секој ден. Главната преграда има доволно простор за сите ваши неопходни работи што ви се потребни во текот на денот. Предниот џеб со патент обезбедува дополнителен простор за мали предмети. Прилагодливиот ремен ви овозможува да ја прилагодите оваа торбица за себе и за вашите потреби.
Спецификација:

 • Унисекс торбица
 • Димензии: 23cm x 18cm x 8cm
 • Волумен: 4Л
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош