Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
adidas X-City
Код на производ:
(HN1086)
adidas

adidas X-City

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFY OSFY
  • OSFW Унив.
  • OSFA OSFA
  • OSFC OSFC
  • OSFM Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X-City е унисекс lifestyle капа која ќе ја комплетира секоја зимска комбинација. Капата е направена со COLD.RDY технологија која ја задржува топлината. Изработена е од мерино волна, која е отпорна на апсорпција на надворешни мириси. adidas логото со рефлектирачкиот ефект ќе ја подобри видливоста во потемни услови. Спецификација: Унисекс капа COLD.RDY технологија Состав: 28% најлон, 27% вискоза, 24% мерино волна, 21% полиестер .
Подетално

adidas X-City е унисекс lifestyle капа која ќе ја комплетира секоја зимска комбинација. Капата е направена со COLD.RDY технологија која ја задржува топлината. Изработена е од мерино волна, која е отпорна на апсорпција на надворешни мириси. adidas логото со рефлектирачкиот ефект ќе ја подобри видливоста во потемни услови.
Спецификација:

  • Унисекс капа
  • COLD.RDY технологија
  • Состав: 28% најлон, 27% вискоза, 24% мерино волна, 21% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош