Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia
NIKE Brasilia
NIKE Brasilia
NIKE Brasilia
NIKE Brasilia
NIKE Brasilia
NIKE Brasilia
NIKE Brasilia
Код на производ:
(BA5559-410)
NIKE

NIKE Brasilia

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia е детски ранец, чии мали димензии лесно можат да ве измамат. Овој мал ранец е прилично простран и може да ги собере сите ваши потребни работи. Напредниот дизајн носи со себе свежина и модерен стил за новите генерации. Има поголема преграда со патент и помали џебови каде што можете да ги складирате вашите ситници, а има и преграда за шише. Густо ткаениот полиестерски материјал ја зголемува издржливоста, додека зајакнатите ремени го прават ранецот лесен и удобен за секојдневно носење. Доколку сакате функционален мини ранец, Nike Brasilia е вистинскиот избор за вас. Спецификација: Унисекс детски мини ранец Состав: 100% полиестер Прилагодливи зајакнати ремени Главна преграда со патент Преграда за шише .
Подетално

Nike Brasilia е детски ранец, чии мали димензии лесно можат да ве измамат. Овој мал ранец е прилично простран и може да ги собере сите ваши потребни работи. Напредниот дизајн носи со себе свежина и модерен стил за новите генерации. Има поголема преграда со патент и помали џебови каде што можете да ги складирате вашите ситници, а има и преграда за шише. Густо ткаениот полиестерски материјал ја зголемува издржливоста, додека зајакнатите ремени го прават ранецот лесен и удобен за секојдневно носење. Доколку сакате функционален мини ранец, Nike Brasilia е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Унисекс детски мини ранец
 • Состав: 100% полиестер
 • Прилагодливи зајакнати ремени
 • Главна преграда со патент
 • Преграда за шише

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош