Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
NIKE Gym Club
Код на производ:
(DQ5147-010)
NIKE

NIKE Gym Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Gym Club е детска торба за тренинг за безбедно складирање на спортска опрема и реквизити. Од игралиште до спортска сала, таа е дизајнирана да ги задоволи потребите на тинејџерите. Многу детали ја прават функционална и лесна за носење. Главната преграда се затвореа со патент по целата должина. Внатрешните џебови со мрежест дел за шише овозможуваат раздвојување на работите за полесна организација. Со прилагодливиот ремен за рамо, вие ја одредувате висината на која сакате да ја носите оваа спортска торба. Спецификација: Детска торба за тренинг Прилагодлив реме Џеб за шише Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Gym Club е детска торба за тренинг за безбедно складирање на спортска опрема и реквизити. Од игралиште до спортска сала, таа е дизајнирана да ги задоволи потребите на тинејџерите. Многу детали ја прават функционална и лесна за носење. Главната преграда се затвореа со патент по целата должина. Внатрешните џебови со мрежест дел за шише овозможуваат раздвојување на работите за полесна организација. Со прилагодливиот ремен за рамо, вие ја одредувате висината на која сакате да ја носите оваа спортска торба.
Спецификација:

 • Детска торба за тренинг
 • Прилагодлив реме
 • Џеб за шише
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош