Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
Код на производ:
(HI1235)
adidas

adidas Disney Minnie and Daisy

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • K2XS K2XS
 • KXS 15-18 8.5-10.5
 • KS 19-22 10.6-12.8
 • KM 23-26 13.2-15.2
 • KL 27-30 16.5-17.8
 • KXL 30-34 18.7-20.4
 • K2XL K2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas x Disney Minnie и Daisy детски чорапи за девојчиња во светли бои. Дозволете вашите малечки постојано да имаат добро познат пријател во нивна близина. Цртаните ликови на Дизни, Мини и Дејзи, ќе ги освојат срцата на вашите малечки и ќе внесат веселост во нивните денови. Мотиви кои одлично се вклопуваат во детските денови исполнети со игра. Во пакувањето има 3 пара чорапи. Спецификација: Чорапи за девојчиња adidas x Disney collaboration Дизни графика Состав: 97% рециклиран полиестер, 3% еластин.
Подетално

adidas x Disney Minnie и Daisy детски чорапи за девојчиња во светли бои. Дозволете вашите малечки постојано да имаат добро познат пријател во нивна близина. Цртаните ликови на Дизни, Мини и Дејзи, ќе ги освојат срцата на вашите малечки и ќе внесат веселост во нивните денови. Мотиви кои одлично се вклопуваат во детските денови исполнети со игра. Во пакувањето има 3 пара чорапи.
Спецификација:

 • Чорапи за девојчиња
 • adidas x Disney collaboration
 • Дизни графика
 • Состав: 97% рециклиран полиестер, 3% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  K2XS
  KXS 15-18 8.5-10.5
  KS 19-22 10.6-12.8
  KM 23-26 13.2-15.2
  KL 27-30 16.5-17.8
  KXL 30-34 18.7-20.4
  K2XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи GN8157
  Чорапите за тренинг adidas FROZEN CREW SOCKS 3 PAIRS се дизајнирани за оние девојчиња н...
  762 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.088 ДЕН
  Помош