Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Bonnie
NIKE Bonnie
NIKE Bonnie
NIKE Bonnie
Код на производ:
(DM3331-222)
NIKE

NIKE Bonnie

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Boonie унисекс lifestyle шеширот со камуфлажен принт ве држи покриени со неговиот раб од 360 степени и прилагодлива лента за да го задржите на место кога сте во движење. Моќта за впивање на потта и отворите за вентилација нудат идеална комбинација за да ве одржуваат разладени и свежи. Растегливата, мазна и лесна ткаенина е издржлива, додека Dri-FIT технологијата ви помага да бидете суви. Спецификација: Dri-FIT технологија Камуфлажен принт Рачно перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Boonie унисекс lifestyle шеширот со камуфлажен принт ве држи покриени со неговиот раб од 360 степени и прилагодлива лента за да го задржите на место кога сте во движење. Моќта за впивање на потта и отворите за вентилација нудат идеална комбинација за да ве одржуваат разладени и свежи. Растегливата, мазна и лесна ткаенина е издржлива, додека Dri-FIT технологијата ви помага да бидете суви.
Спецификација:

 • Dri-FIT технологија
 • Камуфлажен принт
 • Рачно перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош