Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Utility Power
NIKE Utility Power
NIKE Utility Power
NIKE Utility Power
NIKE Utility Power
NIKE Utility Power
NIKE Utility Power
NIKE Utility Power
Код на производ:
(DQ5212-010)
NIKE

NIKE Utility Power

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Utility Power торба за тренинг која е идеална и за викенд патувања. Капацитетот од 51 литри, го одржува вашиот багаж и опрема безбедни. Нејзината издржлива конструкција и дизајн имаат повеќе џебови кои овозможуваат лесно да ги организирате работите. Прилагодливите ремени за рамо и рачките на горниот дел и од страните ви даваат повеќе опции за удобно носење. Главната преграда со патент овозможува пространо складирање. Надворешните џебови на предната страна ги чуваат малите предмети на дофат на рака. Отворот за вентилација помага да се одржи свежината на товарот. Спецификација: Торба за тренинг Рачки Ремен за рамо Капацитет: 51Л Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Utility Power торба за тренинг која е идеална и за викенд патувања. Капацитетот од 51 литри, го одржува вашиот багаж и опрема безбедни. Нејзината издржлива конструкција и дизајн имаат повеќе џебови кои овозможуваат лесно да ги организирате работите. Прилагодливите ремени за рамо и рачките на горниот дел и од страните ви даваат повеќе опции за удобно носење. Главната преграда со патент овозможува пространо складирање. Надворешните џебови на предната страна ги чуваат малите предмети на дофат на рака. Отворот за вентилација помага да се одржи свежината на товарот.
Спецификација:

 • Торба за тренинг
 • Рачки
 • Ремен за рамо
 • Капацитет: 51Л
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош