Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
Код на производ:
(DQ5234-222)
NIKE

NIKE Brasilia 9.5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia 9.5 торбата за тренинг со принт (средна големина, 60Л) е дизајнирана за безбедно складирање на опрема и спортски реквизити. Ако сакате една торба во која можете да ги спакувате сите работи за кратко патување или тренинг, тогаш оваа торба е вашиот вистински избор. До салата или теренот, внатрешните и надворешните џебови овозможуваа вашите работи да бидат организирани и сигурни. Внатрешен џеб за е погодно место за чување на скапоцените ситници. Долниот дел од торбата е наменет за чување влажни работи и патики откако ќе се испотите по тренингот. Долгото ременче и двете пократки рачки обезбедуваат повеќе опции за носење и лесно пакување. Спецификација: Торба за тренинг Преграда за патики Средна големина Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Brasilia 9.5 торбата за тренинг со принт (средна големина, 60Л) е дизајнирана за безбедно складирање на опрема и спортски реквизити. Ако сакате една торба во која можете да ги спакувате сите работи за кратко патување или тренинг, тогаш оваа торба е вашиот вистински избор. До салата или теренот, внатрешните и надворешните џебови овозможуваа вашите работи да бидат организирани и сигурни. Внатрешен џеб за е погодно место за чување на скапоцените ситници. Долниот дел од торбата е наменет за чување влажни работи и патики откако ќе се испотите по тренингот. Долгото ременче и двете пократки рачки обезбедуваат повеќе опции за носење и лесно пакување.
Спецификација:

 • Торба за тренинг
 • Преграда за патики
 • Средна големина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош