Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
CHAMPION Bts
Код на производ:
(CHE223B102-02)
CHAMPION

CHAMPION Bts

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Цена со попуст
1.113 ДЕН
Заштеда: 477 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV BV
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE Унив.
 • NS NS
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BTS е детски ранец за момчиња со класичен спортски изглед. Овој ранец има главна преграда во која можете да ги спакувате сите потребни работи за секојдневната рутина или тренинг, како и преден џеб со патент за сите ситници кои му го олеснуваат и проубавуваат животот на детето. Рачките се опремени со мека подлога за удобност и можат да се прилагодат по потреба. Ранецот Champion BTS е изработен од полиестер, што го прави отпорен и издржлив. Спецификација: Ранец за момчиња Затворање со патент Графика Прилагодливи ремени за рамо Состав: 100% полиестер.
Подетално

Champion BTS е детски ранец за момчиња со класичен спортски изглед. Овој ранец има главна преграда во која можете да ги спакувате сите потребни работи за секојдневната рутина или тренинг, како и преден џеб со патент за сите ситници кои му го олеснуваат и проубавуваат животот на детето. Рачките се опремени со мека подлога за удобност и можат да се прилагодат по потреба. Ранецот Champion BTS е изработен од полиестер, што го прави отпорен и издржлив.
Спецификација:

 • Ранец за момчиња
 • Затворање со патент
 • Графика
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV
  YTH
  1
  UNSZ
  S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M
  L
  ONE Унив.
  NS
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE221B102-02
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE213B101-02
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Помош