Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Neo Elbow Support
Код на производ:
(818110-03)
LONSDALE

LONSDALE Neo Elbow Support

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
490 ДЕН
Моментална цена
490 ДЕН
Цена со попуст
343 ДЕН
Заштеда: 147 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Lonsdale Neo Elbow Support е стезник за лакт, кој ќе ви обезбеди безбедна поддршка за време на тренингот. Без разлика дали спортувате рекреативно или професионално, трчате или поминувате многу време во теретана, овој тип на поддршка ќе ви обезбеди целосна сигурност.Спецификација: Материјал: 40% Neoprene Blend, 20% најлон, 30% полиестер, 7% гума, 3% EVA Боја: црна.
Подетално

Lonsdale Neo Elbow Support е стезник за лакт, кој ќе ви обезбеди безбедна поддршка за време на тренингот. Без разлика дали спортувате рекреативно или професионално, трчате или поминувате многу време во теретана, овој тип на поддршка ќе ви обезбеди целосна сигурност.
Спецификација:

 • Материјал: 40% Neoprene Blend, 20% најлон, 30% полиестер, 7% гума, 3% EVA
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Стегач
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  OG
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош