Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
NIKE Brasilia JDI
Код на производ:
(DQ5163-530)
NIKE

NIKE Brasilia JDI

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia JDI детскиот ранец ги задоволува секојдневните потреби. Од дома до игралиштето, тој е дизајниран да ги задоволи потребите на децата. Не дозволувајте капацитетот од 11 литри да ве измами. Пространата преграда е доволно голема за да во неа се спакуваат играчките и облеката за пресоблекување. Главната преграда се затвореа со патент по целата должина. Надворешниот џеб дава дополнителен простор. Поставените ремени и панелот на задната страна обезбедуваат удобно носење. Спецификација: Детски ранец Преграда за шише Поставени ремени и заден панел Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Brasilia JDI детскиот ранец ги задоволува секојдневните потреби. Од дома до игралиштето, тој е дизајниран да ги задоволи потребите на децата. Не дозволувајте капацитетот од 11 литри да ве измами. Пространата преграда е доволно голема за да во неа се спакуваат играчките и облеката за пресоблекување. Главната преграда се затвореа со патент по целата должина. Надворешниот џеб дава дополнителен простор. Поставените ремени и панелот на задната страна обезбедуваат удобно носење.
Спецификација:

 • Детски ранец
 • Преграда за шише
 • Поставени ремени и заден панел
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош