Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
NIKE Elemental
Код на производ:
(BA6030-410)
NIKE

NIKE Elemental

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Elemental е детски ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Идеалниот ранец е безбедно место за складирање на сите потребни работи за училиште во неговите две прегради со патент. Овој ранец има ремени кои лесно се прилагодуваат, а има и рачка за да можете да го носите во рака. Има и одвоена футрола за молив, детал кој ги олеснува училишните обврски. Доколку сакате функционален ранец, Nike Elemental е вистинскиот избор за вас. Спецификација: Детски ранец-lifestyle Состав: 100% полиестер Две прегради со патент Волумен: 20L.
Подетално

Nike Elemental е детски ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Идеалниот ранец е безбедно место за складирање на сите потребни работи за училиште во неговите две прегради со патент. Овој ранец има ремени кои лесно се прилагодуваат, а има и рачка за да можете да го носите во рака. Има и одвоена футрола за молив, детал кој ги олеснува училишните обврски. Доколку сакате функционален ранец, Nike Elemental е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Детски ранец-lifestyle
 • Состав: 100% полиестер
 • Две прегради со патент
 • Волумен: 20L

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош