Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
adidas Disney Minnie and Daisy
Код на производ:
(HI1237)
adidas

adidas Disney Minnie and Daisy

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas x Disney Minnie and Daisy е lifestyle ранец за девојчиња. Ранец кој гарантирано ќе развесели и ќе донесе насмевка на лицата на децата. Зрачи со топлина и забава. Затворањето со патент на двете прегради овозможува добра организација на работите во ранецот. Од страна има два странични џебови за полесен пристап до ситници или шише. На централниот дел од ранецот има графика од семејството Дизни. Прерамките за рамо се исклучително удобни, а можете да ги прилагодите и според мерките и желбите на вашите малечки. Спецификација: Ранец за девојчиња Прилагодливи ремени за рамо Затворање со патент Мрежести џебови Волумен: 15L Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas x Disney Minnie and Daisy е lifestyle ранец за девојчиња. Ранец кој гарантирано ќе развесели и ќе донесе насмевка на лицата на децата. Зрачи со топлина и забава. Затворањето со патент на двете прегради овозможува добра организација на работите во ранецот. Од страна има два странични џебови за полесен пристап до ситници или шише. На централниот дел од ранецот има графика од семејството Дизни. Прерамките за рамо се исклучително удобни, а можете да ги прилагодите и според мерките и желбите на вашите малечки.
Спецификација:

 • Ранец за девојчиња
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Затворање со патент
 • Мрежести џебови
 • Волумен: 15L
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  OG
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош