Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
NIKE Utility Elite
Код на производ:
(DQ5226-010)
NIKE

NIKE Utility Elite

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Utility Elite ранецот е дизајниран за безбедно и брзо складирање. Без разлика дали се подготвувате за тренинг или одите на работа, овој модел ја зачувува вашата опрема и документи безбедни. Џебовите со патент на предната страна ги држат клучевите и картичките на дофат на рака. Главната преграда, со капацитет од 32 литри, се отвора широко за полесен пристап до работите. Прилагодливите ремени за рамо обезбедуваат удобност, а цврстите рачки на горниот дел ви даваат дополнителна опција за носење. За функционалноста на моделот говорат просторот за лаптопот и преградата за шише. Отворите за вентилација овозможуваат опремата да остане свежа, а мрежестиот дел да го одржува вашиот грб сув. Спецификација: Ранец за тренинг Прилагодливи рачки Преграда за вода Преграда за лаптоп Капацитет 32Л Состав: 91% полиестер, 9% најлон.
Подетално

Nike Utility Elite ранецот е дизајниран за безбедно и брзо складирање. Без разлика дали се подготвувате за тренинг или одите на работа, овој модел ја зачувува вашата опрема и документи безбедни. Џебовите со патент на предната страна ги држат клучевите и картичките на дофат на рака. Главната преграда, со капацитет од 32 литри, се отвора широко за полесен пристап до работите. Прилагодливите ремени за рамо обезбедуваат удобност, а цврстите рачки на горниот дел ви даваат дополнителна опција за носење. За функционалноста на моделот говорат просторот за лаптопот и преградата за шише. Отворите за вентилација овозможуваат опремата да остане свежа, а мрежестиот дел да го одржува вашиот грб сув.
Спецификација:

 • Ранец за тренинг
 • Прилагодливи рачки
 • Преграда за вода
 • Преграда за лаптоп
 • Капацитет 32Л
 • Состав: 91% полиестер, 9% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош