Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
NIKE Utility Speed
Код на производ:
(DQ5183-010)
NIKE

NIKE Utility Speed

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Utility Speed е ранец за тренинг за безбедно и брзо складирање. Дали имате многу училишна, спортска и друга опрема? Овој модел, со капацитет од 27 литри, има доволно простор за сите работи кои треба да носите во текот на денот со вас. Се отвора така да можете со еден поглед да видите сè што има внатре. Ремените за рамо се поставени со Max Air единици за неверојатна удобност и издржливост. Цврстата конструкција помага да се заштити товарот додека сте во движење. Џебовите на предната страна се тука да ги чуваат малите предмети на дофат на раката. Преградата за лаптоп и страничниот џеб за шише го прават овој модел погоден за носење во различни прилики. Спецификација: Ранец за тренинг Поставени ремени со Max Air единици Преграда за вода Преграда за лаптоп Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Utility Speed е ранец за тренинг за безбедно и брзо складирање. Дали имате многу училишна, спортска и друга опрема? Овој модел, со капацитет од 27 литри, има доволно простор за сите работи кои треба да носите во текот на денот со вас. Се отвора така да можете со еден поглед да видите сè што има внатре. Ремените за рамо се поставени со Max Air единици за неверојатна удобност и издржливост. Цврстата конструкција помага да се заштити товарот додека сте во движење. Џебовите на предната страна се тука да ги чуваат малите предмети на дофат на раката. Преградата за лаптоп и страничниот џеб за шише го прават овој модел погоден за носење во различни прилики.
Спецификација:

 • Ранец за тренинг
 • Поставени ремени со Max Air единици
 • Преграда за вода
 • Преграда за лаптоп
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош